Akredytacja

Pełna akredytacja na osiem dni imprezy (od 26 lipca do 2 sierpnia) będzie kosztowała 100 zł.

Do 15 maja otwarta jest opcja opłaty akredytacji w przedpłacie w cenie 80 zł. Opłatę należy wówczas przelać na poniższe konto:
05 1140 2004 0000 3102 5558 1450
Jakub Wasielak

W tytule: imię i nazwisko + adnotacja „Fornost 2015”

Istnieje również opcja kupna akredytacji jednodniowej, która wynosi 20 zł.

Wiedząc, że co roku są osoby przyjeżdżające tylko na Grę Główną otwieramy również osobną akredytacją od czwartku do końca konwentu (30 lipca – 2 sierpnia) w cenie 60 zł.

 

Możliwe, że wkrótce pojawią się tu kolejne opcje akredytacyjne.

Opłata akredytacyjna po konwencie może być w pewnej części zwrócona, na przykład za organizację punktów programu, pomoc w charakterze „helpera” lub na podstawie kuponów rabatowych. Suma zwrotów akredytacji dla jednej osoby przy uczestnictwie w pełnym konwencie nie może przekroczyć 60 zł przy pełnej akredytacji lub 40 zł przy przedpłacie.

 

Zwrot za polecenie

Każda rekomendacja to zwrot kosztów akredytacji i dla osoby rekomendowanej, i rekomendującej w wysokości 10% akredytacji pierwszej z wymienionych. Polecenia mogą się kumulować, jednak tak jak w przypadku refundacji za zgłaszanie punktów programu, nie mogą one obniżyć ceny pełnej akredytacji poniżej 40 zł.

Przykład: Zapłaciłeś akredytację w przedpłacie, a dzięki Tobie na Fornost przyjadą dwie nowe osoby, jedna na Grę Główną, a druga na całość (nie płacąc przedpłaty). Tak więc osoby przyjeżdżająca na Grę Główną dostanie 6 zł zwrotu, natomiast ta druga 10zł. Ty za to, jako osoba polecająca dostaniesz sumę tych zwrotów, czyli 16 zł, tak więc Fornost będzie Cię kosztował 64 zł.

Rekomendacje otrzymywać mogą tylko osoby przyjeżdżające na Fornost po raz pierwszy, a do udzielania ich uprawnieni są tylko ci, którzy byli już na Fornoście przynajmniej raz. O otrzymanych poleceniach należy poinformować mailowo pod adresem kuba.wasielak@gmail.com najpóźniej do 26 lipca, podając w wiadomości namiary na osoby polecające. W temacie wiadomości umieśćcie hasło „Fornost – rekomendacja”.

 

 

Komentarz do “Akredytacja

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Można użyć HTML oraz <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>