Lokacja

Grając w larpach na Fornoście, będziecie mieli okazję dobrze zapoznać się z okolicznym lasem. Niecałe 15 minut od pola namiotowego zaczyna się malowniczy teren gry, czyli połączone leśnymi ścieżkami lokacje.

 

Fort

Pierwszą z lokacji jest obronny fort. W pełni funkcjonalne flanki zapewnią obrońcom znaczną przewagę nad atakującymi. W środku znajduje się również zamykane pomieszczenie, będące doskonałą siedzibą dla dowódcy.

 

 

Wioska

Niecałe 10 minut piechotą od fortu natraficie na skrytą wśród drzew osadę. Wejścia strzeże większy, zamykany budynek.

Kilka kroków dalej znajduje się funkcjonalna karczma z ławami, krąg z szałasów oraz oddalony od nich szałas na uboczu wraz z ukrytą wśród drzew kapliczką.

Opuszczony dom

Położony w równej odległości od fortu oraz wioski znajduje się opuszczony dom. Jest to jedno ze starszych zabudowań, jednak zapewne będzie wykorzystany na larpach, jako klimatyczne, opuszczone miejsce.

 

Pole namiotowe

Na pole namiotowe składa się teren boiska wraz z okolicznym lasem. Na otwartej przestrzeni umieszczone zostaną namioty, w tym namiot cateringowy wraz z ławami. Pośrodku pola wyznaczona zostanie przestrzeń na kluczowe miejsce pola, czyli na ognisko. W okolicy znajdą się również przenośne toalety.

Tuż obok, idąc ścieżką w okolicę Czatachowej umieszczone zostaną dodatkowe przenośne toalety oraz prysznice z ciepłą wodą. Dla bardziej wymagających będzie okazja skorzystać z płatnych pryszniców w okolicznym gospodarstwie.

Uczestników konwentu będziemy zachęcali do rozbijania się w lesie otaczającym boisko. Między drzewami znajduje się wiele przestrzeni, w których pomieszczą się nawet większe namioty.