I Ty możesz robić Grę Główną

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na skład organizacyjny Gry Głównej.

W tym roku postanowiliśmy zrobić „mały” eksperyment i zorganizować konkurs na Grę Główną.

Czekamy na zgłoszenia składów gotowych zorganizować największego – dwudniowego – larpa na Fornoście. Od chętnych oczekujemy gotowego zarysu fabularnego gry: miejsca, czasu i głównej osi wydarzeń. Maile z opisami oraz składem osobowym ekip prosimy kierować na adres kuba.wasielak@gmail.com maksymalnie do 30 września. Ze wszystkich propozycji, po wcześniejszych konsultacjach, zostanie wybrany jeden skład, który zorganizuje tegoroczną Grę Główną.

Jeżeli chcielibyście pomóc w organizacji Gry Głównej, ale nie macie pomysłu ­­ – napiszcie. Jeśli macie najlepszy pomysł na grę od lat, ale nie macie współpracowników – również napiszcie. Postaramy się skontaktować ze sobą takie osoby jeszcze przed końcem konkursu. Zwycięski projekt zostanie wybrany przez organizatorów Fornostu na podstawie dwóch kryteriów: pomysłu na grę oraz doświadczenia ekipy w organizacji larpów. Jeżeli prowadzicie larpy – prosimy, napiszcie kilka słów o grach, które zorganizowaliście do tej pory.

Z niecierpliwością czekamy na wasze pomysły!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Można użyć HTML oraz <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>