Pierwszy raz

Pierwszy Fornost odbył się w 2008 roku. Tegoroczny będzie już dziewiątą odsłoną tego konwentu. Co roku spotykamy się w malowniczej scenerii, aby wspólnie spędzić przeszło tydzień na najlepszej zabawie.

 

Skoro trafiłeś do rozdziału „Pierwszy raz”, zapewne wahasz się, czy przyjechać na Fornost. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy ten dział. Zawarte tu informacje pozwolą podjąć ostateczną decyzję.

 

Czynnikiem decydującym z pewnością jest dla Ciebie to, co będzie się w czasie Fornostu działo i co będzie można robić. Oprócz programu Fornostu do gustu mogą Ci przypaść inne aktywności, które opisaliśmy w dziale Atrakcje.

 

Na Fornoście spotkasz wiele bardzo pozytywnie zakręconych osób, mających podobne, fantastyczne zainteresowania. Aby ułatwić wejście w towarzystwo, organizujemy parę ciekawostek na rzecz Integracji.

 

Być może zastanawiasz się, czy możesz wysłać swoje dziecko na Fornost. Wszystkie aspekty związane z Bezpieczeństwem imprezy opisaliśmy w odrębnym dziale.

 

Na Fornoście nie natrafisz na żadne problemy z Noclegami i wyżywieniem. Praktycznie wszystko jest na miejscu i łatwo dostępne.

 

Jeśli już podjąłeś decyzję o przyjeździe, koniecznie zapoznaj się z działem Co zabrać. Parę chwil przed komputerem pozwala na uniknięcie bardzo przykrych niespodzianek w trakcie konwentu 😉