Trupa Pana Sigiliona z Bree

W głównej sali karczmy “Pod Rozbrykanym Kucykiem” nie zasiadało wielu gości. Nie było to nic niecodziennego w ostatnich miesiącach, niemniej tego dnia karczmarz nie narzekał na zarobek. Kolejne kufle i zakąski co chwilę bowiem zanosił do jednej z mniejszych sal, zajmowanej przez członków słynnej trupy cyrkowej, która powróciła po udanym objeździe po pozostałych miejscowościach krainy Bree. Tym razem jednak rozmowa nie toczyła się na temat ostatnich występów, ale dotyczyła wielkich planów na przyszłość.
-Myślisz, że to w ogóle możliwe, że ktokolwiek na to pozwoli, że damy radę to zrobić?
-Nie mówię, że to łatwe. Ale tak – jesteśmy w stanie tego dokonać. A wtedy… żegnajcie Bree i Shire, witaj królewski dworze i wielkie miasta Południa! Karczmarzu! Przygotuj nam prowiant i dużą beczułkę, ruszamy ze świt… jak tylko wstaniemy!

Lubisz dobrą rozrywkę? Umiesz rozbawić towarzystwo? Znasz się na sztuczkach? Pociąga Cię życie w ciągłej trasie i występy przed kolejnymi fanami i fankami? A przy tym chcesz być blisko kluczowych dla Śródziemia wydarzeń? Trupa Pana Sigiliona z Bree to frakcja dla Ciebie!

Szef trupy – Ari Czerwiński czeka już na Wasze zgłoszenia!